| Anonimusss a întrebat:

Il iubesc pe nasul verisoarei mele. ce legatura am cu el? El spune ca nu putem fi impreuna pentru ca suntem rude... ce credeti? Are dreptate?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Normal ca are dreptate, poate e si o diferenta mare de varsta intre voi ceea ce e o 2º problema in care nu poate exista o relatie intre voi 2. Tu ar trebui sa-ti bagi mintiile in cap si sa nu te mai indragostesti de cine nu trebuie, asteapta-ti momentul potrivit sa dai de un baiat de treaba.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu sunteti rude de sange si oricum nu sunteti rude. El este parintele spiritual al verisoarei tale dar nu aveti legaturi de rudenie.

| Anonimusss explică:

Nu este diferenta de varsta.nu vorbesc de nasul propriu zis...ci de fiul nasului, suntem de aceeasi varsta, dar eu nu inteleg! Legatura e intre mine si verisoara mea si a lui intre el si verisoara mea, noi doi nu avem legatura!

| mgtow a răspuns (pentru Anonimusss):

Atunci e posibil sa nu-i placa de tine daca nu vrea sa fie prietenul tau.

| Anonimusss explică (pentru mgtow):

Nu e vorba de asta...mereu vorbeste foarte frumos despre mine... spune tuturor ca sunt deosebita si chestii de genul acesta dar tatal lui i-a zis treaba asta ca suntem rude si el tine foarte mult la chestia astastraight face

| GeorgyPingu12 a răspuns:

Nu nu e o problema
nasul nu e ruda de sange si daca esti apropiata la varsta ai cale libera bbe:* funda?