| Chocolate a întrebat:

Imi cer iertare pentru intrebarea precedenta.
nu stiu ce dracu ma apucat, am avut prea multe pe cap si aveam niste nervi si o disperare in mine.crying, am simtit nevoia sa dau accept la impulsurile prostesti.Mai bine sa uitam de astabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| StaRmAgiC a răspuns:

Urate raspunsuri din intrebarea precedenta ce au fost postate.
E bine ca ti-a trecut si te inteleg:*
Intodeauna e bine sa te descarci si sa spui ce ai pe suflet.
De aceea este acest site TPU "Toti-pentru-unu" sa ne ajutam uni pe altii cu ce putemhappy
Ai grija de tine si data viitoare intreaba cand ai o nelamurire.
Mai sunt si altii care fac gulme de prost gust, dar si altii seriosi cu capul pe umerii care te ajuta cu un raspuns atunci cand ai nevoie.
Te-am pupat si sa te aud numai de bine:*

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Orice problema are rezolvare. Nu are rost sa ai ganduri de astea. Viata e frumoasa si sunt atatea de facut care te pot scoate din starea de depresie. Iesi cu prietenii si distreaza-te. O sa uiti de probleme.

| dulc3'maria a răspuns:

Asa bvlove struck

| Silvia a răspuns:

Eh`oh go on am trecut si eu prin intrebari stupideoh go on. Daca tu vrei, orice suparare iti trecewinking.

nony
| nony a răspuns:

La naiba, chiar cand vroiam sa-ti recomand o doza (de placere) sad
Nu face nimic, data viitoare cand ne vei intreba daca se poate rupe craca pomului de care vrei sa te agati, o sa-ti recomand ceva si mai palpitantwinking

| Flav a răspuns:

Dar cine naiba crezi ca te-a crezut?

| St!L a răspuns:

Intrebearea aia pusa la sto?laughing
Cine crezi ca te-a crezut?laughing

| Cryssy a răspuns:

Ma bucur ca esti bine. love struck

| dean a răspuns:

Nu te mai stresa, ai incredere in tine si totul o sa se rezolve cu chiu cu vai, tocmai datorita faptului ca traim intr-o perioada atat de complexa, ne face sa actionam atat de impulsiv, ai grija de tine, pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita, ca suntem satui de istericale din astea copilaresti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi? Nu ne mai intreba altadata. Poti s-o faci direct.Stiu citeva ore in noapte cind trec marfare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, eu am fost de noapte, si iti recomand un lapte, ce bulina? sau pastila? ce-ti plangi atata de mila? esti tanara, cu par lung, vrei la coma ta sa plang? stai cuminte si te culca, su nu gandi ca o curca, fiindca maine va fi soare, si tu mandra ca o floare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoare sa incerci ce ti-am propus!
Da? iar intrebarea nu a fost rea - chiar am ras 'oleaca' si am trimis si mass ca sa ii mai inveselesc si pe altii laughing)))