| DianaPaula14 a întrebat:

Imi dati va rog niste cuafuri simple.Videoclipuri filmulete orice...Am parul pana la fund si e drept. Daca se poate sara ondulator sau placa.Multumesc FUNDA.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu iti recomand impletiturile, sunt la moda, usor de facut, se potrivesc cam in orice situatie si poti sa iti faci ft multe coafuri impletite. De exemplu : 2 cozi impletite, o coade impletita intr-o parte, coronita din impletituri gen impletitura greceasca, impletitura coada de peste, impletitura frantuzeasca etc etc
cauta pe net sau pe youtube "braids tutorial" sau "braids" bafta
de ex : http://www.bubzbeauty.com/bubbi-likes/258-side-double-braid.html

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Eu iti recomand impletiturile, sunt la moda, usor de facut, se potrivesc cam in orice situatie si poti sa iti faci ft multe coafuri impletite. De exemplu : 2 cozi impletite, o coade impletita intr-o parte, coronita din impletituri gen impletitura greceasca, impletitura coada de peste, impletitura frantuzeasca etc etc
cauta pe net sau pe youtube "braids tutorial" sau "braids" bafta