| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de ajutorul vostru.Deci maine am banchetul(clasa a 4 a) si nu stiu ce coafura sa-mi fac(fara sa ma duc la coafor). Am parul scurt.La fel ca in acesta imagine http://i48.tinypic.com/2yltspj.jpg.
Ce coafura imi sugerati sa-mi fac daca se poate si imagini.
P. S. fara ondulator sau placa.Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa-ti faci nu stiu ce coafura, deoarece esti micuta. Poti sa-ti ondulezi parul cu ondulatorul sau cu placa, sau poti sa-l impletesti si sa-i dai drumul.
http://www.incabinadeproba.ro/wp-content/uploads/par-ondulat.jpg
Succes! :*:*

3 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Eu cred ca arata bine asa! eventual pune-ti niste floricele in par care sa iasa putin in evidenta! fi naturala! pana la urma colegii te vor tine minte toata viata de cine esti nu cum te-ai coafat in clasa a -4a! totusi ti-am spus! eu as opta pentru. niste floricele discrete poate chiar naturale! pentru a fi mai speciala! fundita?tongue! oricum distractie placuta!

| becka133 a răspuns:

Iti poti face 2 codite prinse, iti poti face mai multe codite impletite pe par. happy

funda?