| Andra_5738 a întrebat:

TPU am nevoie de niste cuafuri ceva nou, dar sa fie usor de realizat, sunt blonda cu parul lung (pana aproape d fund big grin) si am parul drept! cine ma ajuta si pe mine?!^^

4 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Pe mine frizura gen "catelus" ma atrage par pana la umeri iar din fata iti iei cateva suvite la dai pe spate si le prinzi cu o agrafa e usoara si de efect big grin

| ChristineW a răspuns:

Pot sa iti spun numai sa nu ti-l faci Bob deoarece oricat de drept ar fi trebuie intins cu placa.

| Iuly_4540 a răspuns:

Poti sa iti faci coada spik sau fa doua codite impletite care dupa acea sa le faci coc e super am parul la fel ca al tau si imi sta super!big grinbig grinbig grin:*