| OurGeneration a întrebat:

Imi este frica sa stau singura acasa... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Daca iti este frica atunci poti uita de frica facand alceva.Gandeste-te la ceva ce iti place si pune in practica.
Exemple :
- deseneaza
- joaca-te
- uita-te la tv
- asculta muzica
- danseaza
- citeste o carte sau o revista
- impleteste o bratara

Sper sa iti invingi teama si mult noroc de azi inainte:*. Succes la distractie.

8 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Asculta muzica, joaca-te sau fa ceva care sa iti capteze atentia.

| AlexandruAnst a răspuns:

Ascunde~te sub pat si citeste din biblie laughinglaughinglaughinglaughing

| herbalist a răspuns:

Sau mai bine ma inviti pe mine la tine acasa si o sa uiti ca esti singura

| Adytzuuu a răspuns:

Aprinde toate luminile din casa,,
ask muzicaa
deseneaza
etc,
cheama o prt
distreaza'te

| Lala_7267 a răspuns:

Dc nu incerci sa asculti muzica, sa stail la pc sau sa inviti o colega pe la tinewinking

| Catalinutza05 a răspuns:

Poi du-te la o prietena sau o vecina si stai pana cand vin parinti...

| DeathLord93 a răspuns:

Mai fato cati ani ai?
Eu sunt baiat si recunosc si mie imi venea aiurea sa stau singur cand aveam vreo 14 ani stateam 10 ore si singur si inchis in casa dar cu timpu am ajuns sa ador chestia asta :X:X

| SpongeBob21 a răspuns:

Cand este noapte si, sunt pe drum, si mie imi este frica.Si de aceea eu vorbsc mai mereu la telefon.winking Sper ca te-am ajutat!big grin Bafta`.love struck