| Bahamma11 a întrebat:

Ce sa fac ca sa numi fie frica cand stau acasa singura? intru in panica pentru ca n-am cu cine vbi langa mine...

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca e bine faci ce vrei cand esti singura in casa, deschide geamul sa auzi masinile cum circula.

| PreetyGirl a răspuns:

Si mie mi-se intampla la fel! dar eu spun rugaciunea can mi-e frica deci... mie mai bine dupa ce o spu! cati ani ai? Dar sunt si avantaje ca sunt sg acasa ma joc la PC ma uit la TV
a daca vrei sa auzi vocea cuiva deci incui usa si apoi teduci la Tv cam asa fa c eu