| MiSk a întrebat:

Imi fac de 3 ori pe saptamana o masca de argila si cu un sfert de lamaie, pentru ca am tenul gras imi zona fruntii a barbiei si in zonele nasului. E ceva rau daca fac asta? A si am vrut sa va intreb daca cumva stiti vre`o crema sau altceva pentru tenul gras, pentru ca dupa 2 ore mi se face tenul unsuros si nu imi place deloc. A si stiti ceva pentru iritatiile, puntele negre ramase dupa cosuri, ce e de facut.Va rog sa ma ajutati. FUNDA!

1 răspuns:
| george59 a răspuns:

Trebuia sa ai un raspuns la aceasta intrebare inainte de at-i aplica pentru prima oara acest fel de masca, acum e tarziu. Sfatul meu e sa te adresezi unui medic dermatolog cat mai grabnic acolo vei afla raspunsul si remediul pentru problemele pe care le ai.Bafta!