| Mmooaarro a întrebat:

Salut.

Sunt clasa a 9-a si peste drum cum ar veni e alta clasa tot de-a 9-a. si acolo e o fata pe care o plac, o ador, o iubesc si pur si simplu o admir e superba atat stilul ei cat si felul in care vorbeste felul in care reactioneaza si felul in care se comporta.Eu nu prea le am cu fetele si nu prea vorbesc cu ele.Eu merg la scoala doar pentru carte ca sa zic asa, nu pentru fete.De cand m-am nascut, de cand traiesc nu am vazut o alta fata mai frumoasa.Deci o plac mult de tot! Si banuiam ca are prieten, si da are am vazut-o cu el langa usa de la clasa ei se pupau.Mda asta nu conteaza pentru ca nu sut invidios pe el ci pe faptul ca ea,o fata speciala,frumoasa,nu mai stiu cum sa ii spun.pur si simplu adorabila, are ca prieten unu ca alastraight face are cercei si ochii verzi, maxilaru' mai in fata..paru' de la spate foarte ciudat..mare si nespalat,stiti voi cum se face parul' cand nu il speli cateva zile, asa slinos Si mersul lui spune multe, fara prea multa minte si toti colegii mei spun ca ala-i vai de capu' lui.Nici macar nu vine pe la ea des, eu fiind ca o camera de filmat peste tot unde ma uit o vad pe ea.

Intrebarea mea:
De ce fratilor... fetele frumoase stau numa' cu idioti, de ce idiotii au norocul de a fi cu o fata care iubeste cu adevarat iar el prefacandu-se. Daca ii spui te iubesc nu inseamna ca o iubesti.Trebuie sa o faci sa se simta iubita.Nu sa vii la ea din 4 in 4 zile, cu toate ca e tot din liceul ala! Nici nu ma mir pentru ca la cum arata nici nu prea vine pe la scoala! Eu ma bucur pentru ea intr-un fel, dar nu pare sa fie fericita cand e cu el, parca e cu el din obligatie.Si sa va mai spun,eu am incercat sa ma apropii de ea sa ii dau de inteles ca o iubesc si ca o plac mult, am apelat la ajutoru' colegilorhappy stie ca o plac mult si intr-o zi, a venit la mine in clasa si l-a intrebat pe un coleg :Auzi dar baiatu' ala inalt nu a venit?" (Eu fiind cel mai inalt din clasa) ala a zis Nu. Eu veneam spre sala de clasa, eram pe hol si mi-a iesit in fata ala sa imi spuna ca e in clasa si ca a intrebat de mine si cand am intrat am vazut-o ca era la florile de pe catedra se uita la ele sau le pipaia..nu conteaza si cand m-a vazut a plecat.Si cred ca voia sa imi spuna ceva.

Pe langa intrebarea de mai sus ce sfaturi imi dati tinand cont ca sunt foarte rusinos? (cred ca s-a despartit de ala)

multumesc.

Răspuns Câştigător
| marius3506 a răspuns:

Idiotii au "noroc" la fete pentru ca sunt idioti, nu gandesc foarte mult si nu au rusine sau bun simt. Se duc si intreaba 1000 de fete fara rusinea de a fi respins si una tot acepta. Sfatul meu este sa te duc la fata si sa o scoti la un suc, un ceai si sa vorbiti si sa vezi cum evolueaza lucrurile. oricum chestii de genu cum sa vorbesti cu o fata si chestii medicale nu o sa inveti de pe internet de la unu altu, o sa inveti din experienta. Bafta

| Mmooaarro explică (pentru marius3506):

Mersi frumos Marius puppy dog eyes

1 răspuns: