| KameliaU a întrebat:

Imi lacrimeaza ochii atunci cand stau la laptop. Sunt racita, are vreo legatura?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la oftalmologie, ai nevoie de ochelari de protecție și picături pentru hidratarea oculară.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Da,are mare legatura ca esti racita

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Da.Din cauza ca esti racita iti lacrimeazahappy

| Roxana121 a răspuns:

Ambele cazuri. Oricum te sfatuiesc sa mergi la medic sa-ti recomande picaturi pentru ochi, redu orele la laptop.

| asdfghjkldaa a răspuns:

Probabil ai ochii sensibili la lumina de ecrane.Da, poate sa aiba legatura.Nu mai sta foarte mult cu ochii in laptop.