| lavynika a întrebat:

Imi pare rau ca ma repet cu intrebare, dar nu am primit un raspuns concret.Anul acesta termin clasa a8a si as dori informatii despre liceul gheorghe sincai din bucuresti de la un elev din acest liceu.As dori sa stiu cum sunt elevii, profesorii, viata de liceu, uniforma si activitatile extrscolare.Multumesc fff mul celui care imi poate da detaliilove struck

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Http://www.gheorghesincai.ro/
aici ai tpt ce vrei despre liceul gheorghe sincai din Bucuresti
fundita?:D