| diavolitza a întrebat:

Imi pare rau pentru intrebarea anterioara. problema e, ca ma certai cu cea mai buna prietena crying vroiam sa spun ceva unei fete ceva si ei ii spusei ca vorbim alta data. iar apoi vorbi cu fata respectiva indelung app o ora, ma si nu mare lucru faza era ca ea era sora prietenului meu, iar e se simti data de o parte apoi ne certaram pe baza asta foarte tare. dar nu de asta sunt suparata. apoi vroiam sa plec acasa si ea tot statea cu un baiat. si apoi tipu ala veni la mine ma lua de maini si nu ma lasa sa plec. incercai indelung sa scap el imi vorbea nu avea treaba. apoi ma intreba, ce plangi? apoi imi departa manile si se aproape de mine se uita si se apropia sub pretextul sa vada daca plang, eu ma departam, aveam impresia ca vrea sa ma sarute. pana la urma ma lasa, dar eu ma gandesc ca asa zisa prietena il puse deoarece ii vazui impreuna crying. ce sa fac? credeti ca ea e devina?

sccuzatimi perfectul simplu, sunt o olteanca suparata

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu te iert pentru. intrebarea anterioara, si pentru. faptul ca esti o olteanca suparata, dar nu te iert pentru greselile de limbaj.

| DarKJoKeR a răspuns:

Din cauza limbajului m-ai cam pierdut pe drum, asa ca scuze, nu te pot ajuta daca nu reformulezi:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

aloooo! daca mai va luati de olteni va luati de mine! nu sunt oltean ca n-am nimic singe pe-acolo! dar : Haiiiii Stiiiintaaaa!