| CristinelAndrei a întrebat:

Am facut-o de oaie...ma sarutam cu prietena mea..si am bagat mana in pantaloni..deobicei ma lasa. dar acum am atins-o acolo unde doare..si mi-a spus ca e ultima data cand ma mai lasa si mi-a spus ca sa plec de la ea..si sa nu-i mai zic niciodata sa vina la mine sau sa ma duc eu la ea i-am spus ca imi pare rau dar nici n-a vrut sa auda..si acum e foarte suparata p mine. ce as putea sa fac? ..ca mi se rupe sufletul...:-((

9 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Acolo unde o doare?raised eyebrowsPai fi si tu mai delicat mai baiatule.
Ce sa faci acum? O lasi in pace cateva zile pana ii trece supararea.Nu iti mai cere iertare ca mai mult o agasezi. Da-i cateva zile pauza.

| Hash001 a răspuns (pentru justitiarul):

Daca ii cer scuze: "doamne disperatule"
Daca nu ii cer scuze: "omg ai uitat de mine, nesimtitule"
I'm fucked. happy

| loundy a răspuns:

Sunt fata, si sincer nu cred ca a fost neaparat de durere ci probabil ai fost mai violent decat de obicei si nu i a placut. S a simtit probabil nasol si prin gestul tau ai distrus romantisml momentului. Acum nu ai de ce sa fi foarte ingrijorat trebuie sa iti ceri scuze si sa ii spui ca nu ai vrut ca te-a luat valu, ca nu o sa mai faci niciodata, si ca daca ea nu se simte bine nu mai pui mana acolo. Mai spune-i si ca pentru tine cel mai important e confortul ei si ca te simti foarte rau. BAFTA

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Fa`i un cadou si cere`ti iertare si daca te iubeste o sa-i treaca big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce dracu ai bagat acolo? Tot pumnul?
Ia o si tu usurel mai ales ca e virgina. O sa ii treca ca are si ea nevoi si pofte da sa iti fie invatatura de minte.

| CiprianTPU a răspuns:

Pai unde o doare? Sunt curios? ..Eu nu am intalnit nici o femeie care sa o doara rolling on the floor. Din contra ii placea happy. Nu are cum sa o doara dintr-o simpla atingere. Daca e virgina si incerci sa faci sex cu ea, da atunci o va durea dar altfel nu vad cum.

| CristinelAndrei explică (pentru CiprianTPU):

Mda cam asa. e virgina.

| GeorgyiIone a răspuns:

Pentru inceput ai putea sa-i trimiti un mesaj frumos, in care sa-i spui ca o iubesti, ca iti pare rau si sa te ierte. Apoi daca nu merge nici asa, sa-i cumperi un buchet de trandafiri rosii, cu asta sigur ii mai trece din suparare. Eu iti doresc succes si sper sa ii treaca supararea iubitei tale cat mai repede happy

| Deutzza112 a răspuns:

Wow chiar ai facut-o de oaie si inca rau..sincer daca nu ii trece supararea in cateva zile poti s-o uiti pentru ca ea probabil a cautat motiv sa va despartit.Eu zic s-o uiti si sa-ti gasesti una ma pe gustul tau sa zic asa, baftahappy