| anonim_4396 a întrebat:

Imi pl de un baiat care sta in blocul de langa blocul meu anul trecut la inceperea scolii am aflat ca ma pl dupa ne-am certat urat si neam distantat pentru un timp dar pe la mijlocul lui Iunie a auzit ca i-a spus unui prieten de-al lui c ma place acum multe persoane spun ca el se uita tot timpul la mine si ca ne potrivim si mai multe chestii de genu.nu stiu ce sa fac pentru ca si eu sunt indragostita de el dar nu stiu daca ma pl cu adevarat.Va rog ajutati-ma! Funda

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Bagate cu el in seama. cerei nr, idd ceva. vb cu el si poate iesiti pe undeva si atunci vezi daca te place sau nu.

| Xperson a răspuns:

Wow...fix aceeasi situatie da el mi-a spus in fata ca ma place da erau si prietenii de fata...eu cred ca e serios si nu strika sa incerci sa fiti iubiti.

| Ellye a răspuns:

Si il placi cu adevarat? Daca da, spune-i in fata, printr-un sms, la telefon, pe mess, pe mail, sau cum ti-e tie mai usor. Daca e adevarat ca te place, iti va demonstra acest lucru. invita-l la un suc, un film, la piscina/strand, sau orice loc romantic :-x, dar public! sa fiti singuri, si incearca sa-l prinzi de mana cand nu se asteapta, chiar sa-l saruti. cel mai indicat ar fi la piscina/hidro/strand, si cum sunteti in costume de baie, va incerca sa te prinda de pizd*, si asta va insemna ca te place enormmm =p~. Poti chiar tu sa incerci sa-l atingi in zona lui sensibila >:d