| AlexAlexandru324 a întrebat:

Îmi plac doua fete. Amândouă fetele sunt frumoase,dar complet diferite! Prima se aranjează foarte mult și este mereu senzuala,a avut mai multe relații și si-a început deja viata,știe cum sa atragă băieții și se vede ca ii place,este bagaciosa,îndrăzneață și ușor de abordat,în timp ce cealaltă este foarte complicata, este frumoasa,dar într-un mod mai inocent,însă când se aranjează și ea devine extrem de senzuala și sexy,dar nu a avut relații pana acum,nici primul sarut și este foarte timida,atrage băieții fără sa știe și nici nu da importanta. Prima este ușor de abordat mai ales acum când s-a despărțit de iubitul ei și știe ca am bani, în timp ce a2a trece timida pe lângă baieti și dacă se uita la ea, încearca sa ascundă privirea. Ce sa fac? Cu cine sa încerc o relație? Cu prima pe care as putea sa o am mai ușor sau sa ma chinui cu a2a? ( la prima este mai probabil sa ma accepte, dar la a2a nu știu cum sa ma bag)

Răspuns Câştigător
| Whemilly a răspuns:

Știi,povestea ta mi-a amintit de un film.(Aroma căpșunii). Este viața ta și tu singur trebuie să faci această alegere.Totul e simpu:Alegi să fii cu o "divă" care cel mai probabil e interesată de banii tăi si vei trăi o scurtă aventură de dragoste,plină de dezamăgiri și suferințe sau alegi să lupți pentru dragostea adevărată a unei fete inocente. Daca vei reuși să cucerești inima acestei fete,crede-ma, nu o să regreți, pentru că asemenea fete nu sunt interesate de banii tăi, nu cer nimic de la tine, pur și simplu iubesc! Să știi că fetele care nu cer nimic -merită totul! Toată iubirea, grija și atenția ta. Divele care umbă toată noapte prin cluburi mai știu să gătească? Să aibă grijă de un copilaș? Ele sunt la fel ca umbra...sunt alături numai în zilele senine...Gindeste-te la viitoarea ta sotie, ai vreau una ca aceasta? Sper să faci alegerea corectă!

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu zic sa incepi sa te bagi in seama cu a doua.

| Kandia15 a răspuns:

Eu as zice pe a 2 a. sunt sigura ca vei avea o relatie superba cu ea. Fetele timide traiesc totul intens

| 3amthinking a răspuns:

Nu as risca cu prima, pare genul de fata care se culca cu tine o luna, apoi te lasa cu ochii-n soare. Eu spun sa incerci sa te imprietenesti cu a doua pentru inceput, genul acela de fete nu te plac decat daca te cunosc pentru ca ele cauta altceva decat aventuri de noapte. Apoi dupa ceva luni va da ea semne daca te place. Merita sa incerci cu asfel de fete, pentru ca relatia poate dura. App si daca cumva imi urmezi sfatul, te rog ceva: nu ii frange inima.

| gigelll a răspuns:

Eu am o regula: Nu te combina cu fata care se uita dupa tine. Cand vei fi cu ea se va uita dupa alti asa cum a facut-o si cu tine. Eu as zice sa te duci la a doua. Daca reusesti sa o combini, va pune mult suflet in relatie. In situatia asta am fost si eu. Iti urez bafta.