| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Sunt in Germania si m-a abordat o fata pe Facebook care sta la 100km de mine.asta nu este nicio problema,dar de când vorbim,ea îmi tot vorbește de relații frumoase,de sentimente si deseori o da si in perversiuni laughing eu îmi doresc sa am o iubita aici pentru ca este foarte grea viața printre străini,te omoară Singurătatea, dar când eram prin liceu am mai cunoscut o fata tot cu calitatile astea si ne-am ***** de la prima întâlnire.cred ca orice bărbat își doreste sa facă asta intr-un timp atât de scurt,dar acum nu as mai vrea asemenea aventuri si dacă fata asta este la fel ca cea din liceu nu îmi place,pentru ca deja vreau ceva serios si dacă a picat atat de ușor la mine, înseamnă ca si altora le-a picat la fel de ușor. specific ca este românca

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca e romanca este calugarita, sa te aiba dumnezeu in grija fiule poate te calugareste si pe tine, ai dreptate man, vezi si tu de fete de alte nationalitati, einen deutsche mädchen

| Andreeas_Andreeas_1997 explică (pentru RAY):

Fetele germane sunt ușuratice și urâțele

| RAY a răspuns (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Serios,nu esti singurul care imi spune asta, hai sa isi povestesc ceva, nu mereu ceea ce pare a fi ceva e corect, poate fata aia e ok, tu cauti iubire sau sex?

| Andreeas_Andreeas_1997 explică (pentru RAY):

Iubire happy

| RAY a răspuns (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Da iubire, spune ce vrei? )))) atunci man alege o fata sincera, serioasa

| SG1995 a răspuns:

Nu stiu bro, incercarea moarte n-are, daca e curva nu ai pierdut decat o relatie esuata, dar ai castigat o partida, desi mai exista si tipe care preiau initiava, poate si cauta pe cineva cu care sa comunice. Eu zic asa, da-i intalnire, vezi cum se poarta, cum se imbraca, ce atitudine are, asa ai o sansa sa vezi daca esti usuratica.

| YouandI a răspuns:

Că dezamăgirea sa nu fie așa de mare, cadtiga-i încrederea, intră în discuții mai " intime " cu ea și dă-i să îți recunoască cu câți s-a iubit.
Tips : că sa ii câștigi încrederea, o să fii nevoit sa ii povestești și tu chestii personale, le poți și inventa.
Daca ajungi sa afli cu câți s-a iubit poți așa să eviți totul, asta in cazul in care nu îți convine de ea.

| SG1995 a răspuns (pentru YouandI):

Femeia o scada numarul de parteneri, iar noi o sa-l crestem.

| Dianaa111 a răspuns:

Nu toate femeile sunt la fel. Ar trebui să te întâlnești cu ea și să-i dai o șansă, poate chiar este o fată decentă și serioasă, poate doare este destul de sigură pe ea pentru a face glume cu conotații sexuale