| SlenderMann a întrebat:

Imi place de o fata.Dar...Nu stiu cum sa vorbesc cu ea si in plus nu ne prea bagam in seama.In ultima vreme am mai vobit si nu stiu ce sa ii spun. Ajutor serios va rog!

Răspuns Câştigător
| raph2010 a răspuns:

Pai comunicarea e esentiala, atat pentru o relatie de prietenie, dar si intre 2 persoane care stau impreuna! Vorbeste cu ea, cunoaste-o mai bine, in adevaratul sens al cuvantului, invitit-o undeva, descopera sa vezi ce ii place eibig grin fa-i surprizewinking surprinde-o! cati ani ai tu? cati ani are ea? si in ce circumstante v-ati cunoscuttongue? daca vrei mai multe sfaturi da-mi msj privat cu id-ul de mess si vorbimhappy