| devil2279 a întrebat:

Imi place o fata.Dar eu de felul meu sunt mai tacut cu noile cunostinte(abia ne-am cunosctut) si ea mi-a zis ca ei ii plac persoanele distractive pline de energie,eu nu sunt asa cu oricine si mi-a zis ca o plictisesc daca nu vorbesc asa cu ea.
Ce sa-i spun,despre ce sa vorbesc cu ea, un subiect ceva? Ea e mai a dracului oricum eu o plac foarrte mult dar nu stiu cum sa o fac sa o distrez.Va rog spuneti-mi.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O placi tu, dar nu-i placi ei. Daca esti din fire tacut, poti sa te dai si peste cap si nu poti sa devii instantaneu o persoana distractiva.

Răspuns utilizator avertizat
| DanyelFSN1 a răspuns:

Ma duo si tu intr-un loc mai larg unde nu e nimeni gen un Camp mare.Acolo joacate cu ia alint-o fai dracul cv si o sa uite ca te vrea distractiv.La mine a functionat vorbesc din experienta

FSN1 :I

| denna_6865 a răspuns:

Ai zis ca nu esti distractiv cu oricine! pai atunci fi distractiv cu ea.da-i o sansa de a te cunoaste. spune-i ca iti plac cerceii ei...chesti minore.pana la urma nu stii niciodata cum va fi daca nu incerci

| 3manu3l1234567 a răspuns:

Daca nu ii place asa de tine asa cum esti degeaba, eu zis sa nu te prefaci sa pari a fi alta persoana, ramai asa cum esti si vezi urmarea.
Dar daca ii place foarte mult poate merita schimbarea.
Good Luck...