| girlllll321 a întrebat:

am 16 ani...am si eu o intrebare. as vrea sa stiu daca un baiat ma place.am vorbit in fiecare sambata cand ne-am intalnit in club, am glumi, am dansat impreuna dar nu m-a intrebat cum ma cheama.il surprind de multe ori ca se uita la mine! oare ma place? multumesc!

4 răspunsuri:
| MisterBoboc a răspuns:

Emma draga, totul este de la sine, el iti arata ca te iubeste doar atunci cand iti aduca cadouri te suna...se intereseaza de tine,, si cand mergeti undeva sa vezi daca se uita in ochi tai sper sa iti fiu de folos :d

| deliaionela a răspuns:

Buna emma... da dupa cum se uita la tine si dupa cate neai povestit cred ca te place dar spune-i tu cum te numesti