| mariasweet123 a întrebat:

Buna:*
Am o problema....Îmi place de un băiat mai mare decât mine cu 2 ani, și nu știu Cum sa îl cuceresc nu mi se pare un băiat timid dar nu știu dacă mă place fiindcă nu îmi arata doar îmi zâmbește și atât, Ce sa fac?
Și oare acel zâmbet înseamnă ceva?
Cel mai bun răspuns primește o Fundita:*

Răspuns Câştigător
| MariMaria103 a răspuns:

Baga-te cat mai mult in seama cu el, fa-l sa rada, nu te poti indragosti de o persoana cu care nu ai ras niciodata. Daca iti zambeste e posibil sa te placa, din cand in cand uitate la el si vezi daca se uita si el la tine, poti vorbi cu prietenele\prietenii cu care mai iesi sa va lase singuri din cand in cand (sa spuna ca ase duc la magazin sau ceva) pentru a va apropia cat mai mult unul de altul, vorbiti despre ce va place si ce nu va place, cauta sa aveti licruri in comun. Nu trebuie sa disperi daca nu da semne ca te place, mai sunt baieti. big grin

1 răspuns:
| mariasweet123 explică:

Ms:* o sa încerc.