| AlaRau99 a întrebat:

Imi place de o fata de pe facebook...si nu stiu cum sa o abordez ca sa isi faca o parere buna despre mine de la inceput ce as putea sa ii zic ca sa intru in vb cu ea...

1 răspuns:
| SmileJust4You a răspuns:

In primul si in primul rand, din momet ce nu sunte-ti din acelasi oras, eu zic sa renunti la relatiile care... pur si simplu nu sunt relatii.Doar pentru ca vb cu ea pe face sau pe mess, asta nu inseamna ca relatia e adevarata.
Daca e din acelasi oras cu tine, NO PROBLEM! Ar trebui sa vb cu ea, sa fii onest, dar sa nu-i spui din prima:Hei, vrei sa fii cu mine? laughingNu, nu asa se procedeaza! Trebuie sa astepti sa o cunosti mai bine, sa-i pui tot felul de intrebari, dar sa nu exagerezi si cand crezi ca esti destul de informat, ii poti propune sa va intalniti, sau daca nu e pregatita, puteti sa va vedeti la web-cam!
Cu placere, sper ca te-am ajutat