| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata ea e blanda adica daca te lovesti ia imediat „Ai patit ceva?" Este frumoasa este din Balta Sarata mai merg cateodata pe la ea cu bicicleta ...Ne jucam cu mingea...

Ce credeti ii place de mine?

8 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Câţi 11 ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreab-o si vei afla, dar nu ti-ai dat oare intrebarea, tie iti place de ea?

| Mircea23592071 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi place de ea dar de ex : un coleg i-a spus unui prieten ca-i place de ea si cand i-a spus dansa s-a suparat pe colegul si acuma in prezent nu mai vorbeste cu el...

| Rainmaker a răspuns:

Salut Ady!
La intrebare nu vei putea sa raspunzi decat tu insuti.Fii politicos, atent cu ea si in curand o sa-ti dai seama singur.

| NarutoFan134 a răspuns:

Este posibil sa te placa, dar nu neaparat intr-un mod romantic. Sa luam in calcul posibilitatea de a te placea ca prieten, dar si ca iubit. Daca se comporta asa bland, grijuliu si frumos cu tine atunci inseamna ca sigur te place, cel putin ca prieten. Eu zic ca ai putea sa o intrebi, avand in vedere ca sunteti prieteni buni, nu cred ca se va supara.

| Mircea23592071 a răspuns (pentru NarutoFan134):

Mersi,o sa incerc.

| NarutoFan134 a răspuns (pentru Mircea23592071):

Multa bafta! laughing

| Afi_Ionut_1987 a răspuns:

Lejer... NU