| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, mie îmi place de o fata din clasa mea si dupa ce m-am apropriat de ea si i-am spus ce simt a zis ca si ea ma place, dar ca nu e pregatita pentru o relatie si de atunci vorbeste mult mai serios. De abia mai glumeste si o vad mai apropriata, azi am fost cu ea sa o duc pana acasa si in timp ce vorbeam am simtit ca ar vrea ceva mai mult dar imi e frica sa nu se supere din moment ce a zis ca nu e pregatita pentru o relatie, ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti doar sa astepti. La un moment dat va fi pregatita pentru o relatie. Cu tine sau cu altul, este alta problema.

| sierra1 a răspuns:

Câți anișori au Romeo și Julieta?

| CosminBoss22 a răspuns (pentru sierra1):

Amandoi 16 si imi e scarba de tine ca scrii la misto ca ultimu jeg

| Den1sa a răspuns:

Sa comunici

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! happy Fii tu însuți și lasă lucrurile să se desfășoare, să decurgă, să se întâmple! big grin Tu doar liniștește-te și fii natural, nu încerca să schimbi nimic, doar fii tu! Funda? big grin

| elennax a răspuns:

Comunica cu ea, e cel mai bine. Desi iti recomand din proprie experienta sa nu-ti faci relatie cu colegii de clasa.

| Xyef a răspuns:

Bai sincer eu ii băgăm limba in gura direct