| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata :X, am vazut-o k si ea ma place, da' ea e putin mai rusinoasa, nu stiu cum sa fac sa stau cu ea! ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| VeronicaLL a răspuns:

Daca stii ca si ea te place, ce mai astepti? Mai intai, intra cu ea in discutii generale, ca sa va descoperiti pasiuni comune, apoi totul va decurge de la sine. Dupa mai multe discutii, intreab-o direct! Bafta!

| Mandarik a răspuns:

Incearca sa preiei tu alternativa si fa-ti curaj sa te duci la ea. Daca si ea te place nu are ce sa mearga prost.happy Bafta

| Alin75 a răspuns:

PS: am 13 ani