| Ofiintă a întrebat:

Imi place de o vedeta
Nu am cum sa mi-l scot din minte zi de zi este in gandurile mele si simt ca innebunesc
Nu ma pot gandi la nimeni decat la el
Cand asc muzica lui simt ca imi lipseste si cu asta innebunesc
Ar fi fost mai bine sa nu-l cunosc crying
Stiu este doar o obsesie dar de care nu mai pot scapa
Help me!
ajutati-ma sa trec peste asta crying
Ceva idei? evorba de Enrique Iglesias

Răspuns Câştigător
| Anxx a răspuns:

Va fi destul de greu sa scapi de aceasta obsesie, inca daca asta iti doresti vei reusi! big grin
Pentru inceput incearca sa scapi de tot ce-ti aduce aminte de el (poze, postere, melodii) astfel sa numai auzi nimic de el.

In acest timp incearca sa privesti si sa incerci sa descoperi ca exista si baieti draguti in jurul tauhee hee.

Trebuie doar sa vrei big grin!

Mult succes :*!

9 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Justin bieber? doamne nu stiu ce va place la animalu ala sincer...pai incearca sa nu mai asculti nimic de la el sa nu te mai gandesti la el si gandeste-te ca niciodata nu vei putea fi cu el, el este o vedeta nu un copil rasfatatwinking

| Nolkyz a răspuns:

Da poate nu e justing bieber laughing de ce vb asa aiurea, daca nu stiti despre ce e vb.

ce sa iti zic... incearca sa iti faci un gagiu care sa fie, stii tu, mai aproape, stiu eu, de la tine din sc etc, ca sa iti zboare gandul de la celalalt. in fine, stiu senzatia, e oribila, mi se intampla si mie acum cativa ani, dar acum incerc sa ma abtin.

| Ofiintă explică:

Justie Bieber rolling on the floor
de unde aveti asa idei

| Ofiintă explică:

Vad ca vatzi inselat rolling on the floor
si hai sa-mi spun parerea mea despre justien bieber
E un copil prost
Nu vad nimic la el
Nu am asc o piesa pana la capat cantat de el numa poate am auzit despre el de la prieteni
va rog nu judecatzi asa'
s-ar putea sa va inselatzi nu intelegetzi ca n-am vrut sa spun despre cine este vorba
Acum stiti

| ΔH a răspuns:

Daca e vorba de biberon, atunci chiar ai o problema.
Noi nu avem ce sa-ti facem, dar un psihiatru poate incerca sa te readuca la normal.

| Bogdan9183 a răspuns:

Alta fata disperata dupa Justin Bieber... Offf...

| Fiuryan a răspuns:

Justin bieber? consula un psiholog

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Daca stii ca e o obsesie de ce mai ceri ajutor?
Si cand ai cunoscut tu vreo vedete? Prin muzica?-Ca daca e asa...inseamna ca sunt prietena cu multe persoane ale muzicii.
Cred ca raspunsul este sa nu dramatizezi.Totusi,doar nu suferi din dragoste...
Nu stiu daca va fi un raspuns atat de bun pe aici incat sa te ajute.(Sincer nici nu prea exista)

| simpleBoy a răspuns:

Coopii-copaci,scrie ca e vorba de Enrique Iglesias nu de JB... nu-s' intreab-o pe maicata... laughing