| pactcudiavolita a întrebat:

Imi place de un baiat, care e cel mai bun prieten cu fostul meu iubitstraight face Eu cred ca si el ma place deaorece vara trecuta mi-a dedicat o melodie.si l-am chemat intr-o zi sa iesim doar noi pe afar si a acceptat...Cum sa fac sa-l cuceresc? Mi-e si frica sa nu-mi bage fostul meu strambe:-s pentru ca i-am dat papuciistraight face

Răspuns Câştigător
| Beibiii_4715 a răspuns:

Pai ar trebui sa il iei deoparte si sa vorbiti iesiti intr-o seara impreuna spune-i ca tie frig. poate o sa iti dea hanoracul luilaughing
vorbiti. spune-i ce s-a intamplat cu fostul uh prieten, dc i-ai dat papucii ca daca nu ii spui, dupa aia o sa creada ca o sa ii dai si lui papucii ii spui ca iti e frica saa mergi singura pana acasa o sa te duca el...si o sa il saruti...laughing

nu are cum sa se opunawinking
daca nu, vb u el.si spune-i tot ce simti

fundita?big grin

pup