| Dariapm a întrebat:

Salut :-x!
Am o rugamintelove struck Spuneti-va parerea.
Prietenei mele ii place foarte mult de un baiat, pe care il cunoaste mai bine de vreo luna. Si tot ies impreuna afar. el o suna si o chema afar, si ea il suna pe el kiss! Ies impreuna afar, el inainte nu prea venea pe acolo pe unde iesim noi, dar de acum de cand vine si ea afar vine si el. Dar nu vine in fiecare seara. Si cand vin vorbeste cu toti, nu in special cu ea. Intr-o seara cand am trecut pe acolo o tinea in brate :d, se juaca foarte mult cu ea, tot timpul ii spune " de iti dau una asa zbori" i-a cerut o bratara si nu i-a mai dat-o laughing! Au fost impreuna la inviere. Dar el acolo s-a desparit de ea pentru ca s-a intalnit cu un prieten ce i-a prezantat o fata, dar dupa aceea s-a intors la ea :d.Si acum a chemat-o de 1 mai cu el. Si ea nu merge fara minestraight face. Dar nu ma pot duce pentru ca eu ma duc cu pr laughing Nici nu stiu ce sa facathinking
Deciilove struck intrebarea este baiatului ii place de ea sau profiita laughing?
si cu cine sa merg de 1 mai.cu pritena mea sau cu prietenul meu love struck
Ma ajutati va rog.

Răspuns Câştigător
| allynna17allynna a răspuns:

Cam grea decizia

din cate imi dau seama tipul se cam joaca, cu sentimentele ei si nu e prea sigur ce vrea.

ca sa ii impaci pe toti ai mai putea chema cativa prieteni si sa mergeti toti incluzandu`i si pe prietenul tau dar si pe amica ta. asa nici unul dintre ei nu se va simti neglijat

bafta:*