| Ioana4you a întrebat:

Imi place de un baiat care e in clasa cu mine.As vrea sa ii spun lucrul acesta dar nu am curaj si imi e frica pentru ca s-ar putea sa nu mai simta acelasi lucru(si el ma placuse anul trecut dar atunci eu nu eram interesata de el, insa acum eu il plac iar el nu pare sa ma mai bage in seama asa de mult)si acum vin intrebarile:1.cum sa imi dau seama daca si el ma mai place2.cum sa-i spun sau sa ii dau de inteles ca simt ceva pentru el...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatiehappy imi place de un baiat din clasa mea si as vrea sa ii zic ce simt dar imi este frica ca imi va rade in fata si ca dupa va rade de mine pe la spatestraight face...altfel i-as zice daca zici ca el te-a placut atunci cu atat mai bine gaseste un moment mai "special" si vorbeti intre 4 ochii spune-i ce simti si cine stie poate veti fii impreuna dupa astahee hee acum semnele. pai daca el te baga in seama mai mult ca pe ceilalte fete acum depinde si de baiat unii se simt timizi cand e vorba sa vorbeasca cu persoana iubitabig grin asa sunt eu mi-e foarte rusine sa vorbesc cu el nu stiu despre ce as putea iar tu sa ii dai de inteles ca il placi incercand sa ii zambesti mereu si sa incerci sa gasiti un moment in care sa va uitatati unul la altu sfarsind cu un zambet cat mai frumoshee hee. bafta sa ne anunti cum a mers:* pupici!:*

3 răspunsuri:
| Madden a răspuns:

Te asigur eu ca te place

| frumusyka334 a răspuns:

Pai gasest momenu potrivit cand sa i zici si daca el te-a placut poate te mai place nu ai de unde sa stii deci gasesti un moment si intreaba-l sa ma anunti ce a ziss pupiiciiii :*:*:*:

| esthersweets a răspuns:

Lol acelasi lucru mi se intampla sh mie (bine cu putin mai multa drama țțțțț) nu stiu ce sa zic are prietena ca daca nu ai avea ceva sanse...