| EricaK a întrebat:

Imi place de un baiat cum il pot atrage?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Zambeste-i! Incearca sa fii cat mai mult in preajma lui,dar asa mai subtil incat sa nu te considere disperata!
Priveste-l! Dar nu foarte mult! si oarecum,incearca sa te integrezi in grupul lui, sau macar sa aveti vreun prieten comun care sa va faca cunostinta.
Deocamdata doar zambeste-i si cauta sa stai cat mai mult in preajma lui, va observa ca il placi!
Iar daca te place si el, va lua masuri!
Daca nu, nu!
Trebuie sa acceptti!
Te pup si bafta!

1 răspuns:
| Hieer a răspuns:

Fi tu..Nu te schimba pentru el. Si...acest sentiment trebuie sa vina din aman2 partile...happy