| AndreeaPunct1370 a întrebat:

Imi place de un baiat! Dar lui nu-i place de mine!sad Oare ar trebui sa renunt?

Răspuns Câştigător
| crysy_4562 a răspuns:

Nu renunta! Te voi ajuta sa te placa.Poi...mai intai ar trrebui sa mergi la cumparaturi,sa-ti faci o schimbare de look, inkt sa nu te recunooask. Apoi, fii o diva.nu'l baga in seamna. Daca o sa vada ca la fata care ii place de dansul, nu-l baga in seama, va inceape sa te plac. Sper ca te'am ajutat.la mine a mers...fonda?

1 răspuns:
| pryncesSs a răspuns:

Hei :]! Nu fi trista :*. Daca lui nu-i place de tine, nu-i sfarsitul lumiii, mai sunt si alti baieitwinking Ramaneti prieteni big grin. Poate peste ceva timp isi va da seama ce a pierdut! Pwp:*