| MarutzzaPopesKuu a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu`s cum sa ma fac pentru el

1.raman asa cum sunt, decent imbracata mereu, mai timida, nu fumez, sunt amuzanta uneori, la ore sau la teste ajut pe cine trebuie, nu injur sau ies rau in evidenta si nici nu ma imbrac NUMAi de la firme

sau sa ma transform intr-o fata care

2. fumeaza, e indecenta, injura, tipa, vine in fuste fff scurte, face ca naiba in clasa...cam opusul la ce am scris mai sus...doar ca sa ies in ev.eu nu as vrea dar imi plc mult de el plzz dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Doamne fereste nici sa nu te gandesti sa te schimbi ramai asa cum esti! Esti o fata super ok. Incearca sa-l cunosti mai bine pe tipul ala si daca cumva il vezi asa mai golan si tu consideri ca trebuie sa fii si tu asa ca el e foarte rau pentru ca asta inseamna ca esti super usor de manipulat si toti o sa poate sa te joace pe degete cum vor vrea.Si daca ala iti da semne ca vrea sa te schimbe e un mare idiot si tu daca vrei sa faci asta vei fi mai mare decat el(scuze, dar asa e).Ramai la ceea ce esti. Daca te iubeste va accepta asa cum esti, din cate spui mai sus esti o fata cerebrala.Si mai gandeste-te si la parintii tai care ti-au dat o eduactie cand vor vedea toate transformarile astea la tine iti dai seama cum se vor simti si o sa zica mereu " ia uite ce am crescut...". Gandestet si tu putin au muncit o viata pentru ca tu sa ia tot ce e mai bun in lumea asta si acum cand esti putin mai libera tu o sa-ti faci de cap incalcand in picioare respectul pentru ei si asta din cauza unui baiat? NO WAY. Si ti se para asa sexy sa ai un horn in loc de gura si sa injuri ca toate boschetarele fara eduactie? La ele mai trecem peste ca, na nu a avut cine sa le invete. Insa tu... Si iesi prin evidenta, stai calma prin inocenta ta si gandeste-te ca daca te vei transmora intr-o bad girl si profesorii te vor lua la ochi si o sa ai de furca asa ca ai grija eu ti-am spus parera mea. tu o sa faci ce ai sa vrei, insa ai mare grija!

8 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Daca te cobori la nivelul unui destrabalat incult, needucat, fara 7 ani de acasa, distrus si fara viitor e problema ta.Viata ta, deciziile tale.Dar sa te gandesti ca nu vei sta vesnic cu el, si asemenea schimbari iti pot aduce consecinte. Vorbe pe care le vor povesti o scoala intreaga.Cum doresti, dar nu merita.

| Merilynne a răspuns:

MarutzzaPopesKuu tu crezi ca rezolvi ceva daca devii dintr-o good girl una bad? O sa ai probleme si cu parintii si la scoala si nu cred ca o sa vrei asta deoarece vad o personalitate fff buna si comunicativa in tine.
Nu merita s afaci sacrificiul asta pentru nici un baiat din aceasta lume!

| alexutza1183 a răspuns:

Fii naturala! si asa o sa te placa mai mult toata lumea...succes!

| DamiPapucii a răspuns:

Fa ceea ce simiti.

| Eღilia62 a răspuns:

Nu te schimba, fi tu insuti, poate daca te schimbi nu-i va placea comportamentul cel nou.

| floryynnel a răspuns:

Eu as alege prima varianta, adica prefer o fata de treaba, modesta... nu o curva. Daca lui ii plac fetele dupa modelul 2, mai bine ramai asa, baieti sunt, daca faci alegerea a 2 e Cea Mai Mare Greseala.Iti distrugi viata! Daca vrei un baiat, nu alege pe cineva care sa fie...(distrus- cum ar fi cazul 2, fara fustelaughing ) Succes! ramai la primul mod, crede-ma e muult mai bine, baiatul daca ii plac fetele dupa modelul 2, s-ar putea sa stai cu el, dupa o sa te paraseasca, si ti-ai distrus viata. Daca baiatul este de tipul 1, ramai asa cum esti, fii u insuti!

| BSM a răspuns:

Fii tu insuti happy.

| DubluV a răspuns:

Nu merită. fii așa cum ești tu. Nu trebuie să te maschezi. Chiar dacă o să începi relația cu el, și o să te placă așa cum vei fi schimbată, plăcere multă din acea relație nu o să ai. Crede-mă, fii tu însuți, și dacă nu o să fie el, o să fie altul mult mai bun ca el.