| MartecK a întrebat:

Am 14 ani si sunt in clasa a 8-a.
Invat foarte bine ( medie generala 10 ) insa nu sunt tocilar insa am o sclipire in plus nu stiu... oricum ma descurc excelent in scoala.
Nu cred ca sunt cine stie ce model sau asa dar nici urat nu ma consider. Ma imbrac ok si ma port frumos cu fetele nu injur, le mai ajut, insa problema este urmatoarea de ce nu ma plac fetele, adica pana acum am cerut prietenia mai multor fete insa ma refuza si nu inteleg de ce, cele din scoala de la mine se uita mai mereu la cei mai mari... si mai este in clasa un baiat se imbraca in acelasi fel cu mine insa injura are nota scazuta la purtare, este corigent si de abia trece clasa si fetele sunt topite dupa el, ce inseamna asta?
Sunt si amuzant, le fac sa rada insa de ce nu le atrag?

Răspuns Câştigător
| Moniik a răspuns:

De obicei fetelor le plac genul baietilor rai, le atrage cand un baiat injura si chiar si cand se comporta urat cateodata chiar si cu ele...Tu nu trebuie sa schimbi ceva la tine, o sa ai si tu fete pana o sa te saturi laughing) si cum zicea ToKen ar trebui sa fi mai indiferent desi placi pe cineva incearca sa nu-i dai atata importanta...

9 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Fii mai indiferent.

| MartecK explică (pentru ToKen):

Sa nu intelegi ca sunt in limba dupa ele insa chiar nu simt nici o atragere fata de mine.

| ToKen a răspuns (pentru MartecK):

Huh, nici n-am crezut asta. devil
Nu sunt atrase de tine...asta e, nu dispera.Ce-i al tau e pus deoparte.
Ma rog, am aberat destul.

| MartecK explică (pentru ToKen):

Mai nu am spus ca nu invat ci ca nu sunt tocilar este o diferenta si multumesc pentru raspunsuri

| ToKen a răspuns (pentru MartecK):

Nu vad o legatura a ce-am spus eu cu ce-ai spus tu
.Cu placere, cred.

| Alexutzapoopuic a răspuns:

Uite nu stiu de ce fetele sunt inebunite dupa acest tip de persoane finca '' e tare''dar tu nu te lasa descurajat de asta, sunt sigura ca vei gasi pe cineva care o sa vrea sa fiti prieteni deoare ce daca esti asa cum spui, cui nu ai putea sa placi?

| MTC a răspuns:

Star Wars Geek

| OdDbAlL a răspuns:

Daca ai media 10 inceamna ca invetiwinking nu stiu, nu e fata perfecta pentru uh, mai cauta sigur va veni si vremea ta happy

| Criekz a răspuns:

Iti dau un sfat:Asa mi-a fost si mie tarana,dar am inceput sa-mi las caracterul liber,si eu sunt inteligent nu ca as avea note mai bune ca tine insa eu m-am eliberat mi-am dat seama brusc ca eram umil si manipulat de alti, din acel moment am inceput sa ma dau la fete sa le iau cu forta etc si pe baieti stateam acolo vbeam radeam ne injuram ne dadeam cu pumnu etc., dar acum nu ma prea mai intereseaza fetele si au devenit arse dupa mine intelegi trebuie sa fi odata suprem si dintr-o data moale indiferent de cine ii cu tine in clasa cine ii bosu cine ii sclavu trebuie sa il pui la pct cu vorba si pumnu indiferent cu arati si pe fete nu fi timid sa te doara in couer