| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU,
M-am mutat la o noua scoala si in clasa sunt o gramada de fitoase.Este o tipa baietoasa, urata, sportiva exact opusul meu.Azi o prietena mi-a spus ca ea de fiecare data cand ma vede sau trec pe langa ea ma injura si zice ca vrea sa ma bata si e chiar neplacut; ea vrea sa ma mut inapoi la cealalta scoala si zice ca nu o sa termine a 8 a cu mine in clasa(da las' ca vede ea... sa ramana repetenta ca asta-i singura solutie laughing. Anul trecut o alta fata care s-a mutat acolo a plecat de la scoala pentru ca tot fata asta a luat-o la bataie si aproape ca i-a scos ochiul sad.
De frica nu imi este frica, ca daca face ceva o dau si in judecata si mai vede ea... Dar totusi as vrea sa-i dau niste replici sa-si tina gura.
Plzz sfaturi happy

1 răspuns:
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Nu ti-e frica... no Way laughing