| Atudose a întrebat:

Imi place de un baiat de ceva timp. De fiecare data cand ne vedeam pe strada el ma saluta si se uita ff frumos numai la mine. Alaltaieri, eram cu o fata si m-am dus la el si l-am pupat pe obraz, spunandu-i ca prietena mea mi-a zis ca nu am tupeu sa o fac. Apoi, cand ne-am intors si am trecut iar pe langa ei, un prieten de-al lui mi-a zis : Fataa, uite-l aici. Apoi, am vorbit pe mess, ma intreba daca ies cu el afara, dar nu am putut ca era ora 10 noaptea si nu m-ar fi lasat. Am vorbit si mi-a zis ca ma place, ca sunt frumoasa, m-a intrebat daca stiu sa sarut, ca el nu stie si daca vreau sa il invat etc. Vorbisem ca a 2-a zi sa iesim amandoi afara. Eram foarte entuziasmata, abia am dormit de emotii. Abia asteptam. Dar, surpriza: A 2-a zi mi-a zis ca nu mai poate ca are niste treaba cu baietii happy. M-am enervat si i-am zis ca daca ma vede pe strada sa se uite in alta parte. Afara, era cu un prieten in spatele blocului la el, beau suc happy A mai avut si nesimtirea sa ma strige si sa zambeasca. La nervi, i-am zis: Vorbesti singur? Parca aveai treaba cu baietii. Mai tarziu, am trecut pe langa el si nu mi-a mai zis nimic. Credeti ca ii place de mine sau vrea sa isi bata joc? Ce ar trebui sa fac eu acum? Sa fac pe indiferenta, chiar daca ma doare, sau sa ma duc la el si sa vorbesc serios cu el? Dati-mi cat mai multe sfaturi, am neaparat nevoie. Dau funda si voturi la toata lumea :*

Răspuns Câştigător
| Danutz0990 a răspuns:

Eu sunt baiat.Si eu cred ca poate a vorbit de dinainte cu baietii sa se intalneasca atunci si a uitat complet de asta si el fara sa stie te-a invitat pe tine.Eu zic ca daca te place o sa iti zimbeasca mereu si daca si tie iti place de el sa nu te enervezi cand mai iesi cu baetii si sa il ierti si pe el ca asa suntem noi baietii.Asta este sfatul meu

8 răspunsuri:
| Adison a răspuns:

Eu consider ca ai dramatizat putin la faza in care el a spus ca iese cu baietii. Daca stai sa te gandesti putin si tu l-ai refuzat atunci la 10 noaptea(nu conteaza motivele ca pana la urma pentru el a fost tot un refuz).Ai fost geloasa desi nu ai avut niciun drept sa reactionezi in consecinta! Mai bine te-ai duce si ai vorbi cu el, sau cel putin l-ai saluta pe strada. Nu fi copilaroasa! Si daca vreodata simti ca fierbi de gelozie nu o arata totusi! Altfel te vede ca iti pasa, ca esti afectata de tot ceea ce are legatura cu el.

| deea07 a răspuns:

Mi se pare absurd cum te-ai purtat cu el, poate chiar avea treaba, e adevarat ca fetele trebuie sa faca cateodata pe inabordabilele, dar totusi apreciez gestul tau de a te duce sa-l pupi pe obraz. Eu zis sa vorbiti pe mess ca pana acum, sa il intrebi daca iesiti impreuna cu niste colegi, sau singuri daca ai curajbig grin O sa vezi ca totul o sa vina de la sine, succes:*

| St3fY_3193 a răspuns:

Cred ca te`ai sup cam repede desi si eu facceam la fellaughing. Dar cel mai bine este sa vb cu el, cred ca te place si tu il placi nu merita sa fi indiferenta si sa suferi si el poate chiar te iubeste deci mai bine vb cu el asa cum ai facut si pana acumlove struck Succes si astept sa vad cum a fostlove struck

| Angelique a răspuns:

Cred ca ar trebui sa stai de vorba cu el, asa o sa rezolvi totul.Sarutul nu se invata ci vine de la sine...tongue...Nu te enerva atat de repede, fi intelegatoare cu el. Daca il iubesti n-ai de ce sa eziti sa fi cu el, si cred ca si el te place asa ca nu stiu ce te opreste! SucceswinkingFundabatting eyelashes

| dindu a răspuns:

Eu una cred ca vrea sa te tachineze. Daca iti zambeste asa si a spus ca te place. poate exista si un pic de adevar.Mai incearca sa vorbesti cu el si daca continua asa nu e de nici o treaba si poti deveni indiferenta.Poate il va durea pe el dupa aceea happy. Bafta :*. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere'ti scuze!

| mirupet a răspuns:

Daca te place, el o sa vina la tine nu tu la el. NU incerca sa faci tu primul pas, el e baiat - el trebuie s-o faca. Doar asteapta un pic...

| Delicutza a răspuns:

Salut! In primul rind sunt de acord cu tine ca te-a lasat pentru prietenii lui. Daca te-ar fi iubit nu facea acest lucru.Insa eu cred ca nusi bate joc de tine ci din contra, insa acest lucru nu se prea vede, dar asa sunt baietii.Niciodata nu vor sasi arate sentimentele, mai ales in fata prietenilor. Sper ca te-am ajutat.Succes!