| ayearwithoutrain a întrebat:

big grin In momentul de fata am o mare dilema. As dori o parere, un sfat, ceva. Am vorbit cu el pentru prima data acum o luna.Am purtat cateva conversatii, intr-e timp el ma salutase la scoala si eu i-am raspuns, se uita la mine si credeam ca ma simpatizeaza. Totul ok, pana intr-o vineri seara in oras cand i-a spus unui prieten de al meu ca nu sunt genul lui, desi toata seara se uitase la mine si la un moment dat m-a salutat si mi-a zambit.Sunt dezamagita pentru ca aflasem adineauri ca el s-a combinat intr-o alta seara cu o colega de-a mea, care sincer, nu e mai frumoasa ca mine si e si putin plinuta. Ma tot intreb oare ce e in capul lui? La scoala inca ma mai priveste dar eu sunt prea confuza ca sa mai reactionez cumva. Voi ce parere aveti?happy Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Este nehotărât, încearcă să porţi o discuţie cu el să vezi ce are în cap. Întreabă-l dacă te iubeşte, chiar dacă este cu colega ta.winking. Vă cunoaşte-ţi de puţin timp, încearcă să-l cunoşti mai bine happy.

| Ramypapushik a răspuns:

Buna! Pai eu sincer asi vorbi cu eu lasi intrba ce nu imi convine si la momentul oportun il intreb si dc a aleso pe ea happy
dar totul e sa ai curaj sa te ei la vorba cu el si sa iti mearga papagalul laughing sa poti scoate de la el ce iti doresti happy
Spoer ca te-am ajutat pop kiss