| xMysterioursLikee a întrebat:

Imi place de un baiat de vreo o luna. Ne-am intalnit o data si a fost totul chiar foarte bine, ne intelegem inca bine, dar de atunci foarte rar vorbim si cateodata da senzatia ca ma place si el, dar peste o jumatate de ora, ca si cum ar fi uitat ca exist sad. Vreau sa ii atrag atentia, dar nu stiu cum. Dau funda! :*

2 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Fii tu pentru el si totul va merge ca la carte! Nu ai de ce sa te descurajezi doar pentru ca poate el e mai timid. O sa vezi ca totul va fi bine daca ai incredere in tine.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Unii baieti chiar daca te plac,nu considera necesar sa te,,sufoce,, toata ziua aratandu-ti asta. Poate e preocupat si de alte probleme, legate de chestiuni practice. Cere-i cate o parere, cate o carte de care ai avea nevoie, sau roaga-l sa te insoteasca undeva.