| obsercvayr a întrebat:

imi place o fata din liceu si sunt cam timid. Spuneti-mi va rog cum sa o abordez si cum sa ma prezint. Multumesc.

1 răspuns:
| hooliganbro a răspuns:

Indiferent cum. Absolut. Daca ii vei atrage atentia se va simti flatata, dar fii atent sa nu-i dai de inteles ca-ti place deja de ea, deoarece daca o vei face, se va folosi de tine si te va crede slab. Fii prietenos, dar nu extrem de pasator ( if u know what i mean). Si nu lasa de azi pe miine, deoarece daca nu actionezi, o va face altcineva si atunci iti vei petrece citeva luni gindindu-te ce looser ai fost ca nu ai incercat sa-i vorbesti.