| Andrisan_Camelia_1995 a întrebat:

Imi place de un baiat.El este in clasa a 8 si eu in a6 dar ca sunt confuza.Nu il inteleg deloc adica il vad in fiecare zi ca se uita la mine, se inroseste cand ma vede si face orice ca sa il observ si in plus odata ma placut.Intr-o zi am avut dansuri la scoala si a ramas si el doar ca el avea ora de matematica si eram afara si el era la geam si tot deschidea geamul si se uita la mine.Doar ca nu mai inteleg nimik, el zice ca sunt prea mica si nu stiu ce.Dar de ce sar uita la mine daca nu ma place oricat de putin.Si in plus a zis ca sunt frumoasa si ca ii naspa ca sunt in clasa a 6 ca daca eram mai mare incerca ceva cu mine.Va rog explicati cum vine asta.Ma place sau nu? Pentru ca eu nu mai inteleg nimic

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Te place. Dar traieste doua stari contradictorii. Adica stie ca esti prea mica si nu esti pregatita pentru o relatie.