| denisa_4764 a întrebat:

Imi cam place de un baiat de la mine din clasa si nu stiu ce sa fac. Ce pot sa fac sa ma observe sau sa vorbeasca cu mine? El vorbeste cu mine doaar daca are nevoie de o tema sa copieze sau daca il intreb eu ce mai face.

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Incearca sa te bagi tu in vorba cu el... mai mult decat ce mai faci; si daca nu merge asta inseamna ca nu este genul tau si ar trebui sa te uiti dupa alt baiat... poate chiar nu e genul tau; si decat sa suferi degeaba pentru el. E alegerea tahappy

2 răspunsuri:
| KaTaNa97 a răspuns:

Incearca sa te faci ca nu te intereseaza... fa-te ca placi pe altcineva...arata-i ce a pierdutwinking

| denisa_4764 explică (pentru KaTaNa97):

KaTaNa97:
Nu pot face asta...Ma gandesc la el zilnic dupa ce ajung de la scoala.Dar mai este o problema: si la cea mai buna prietena a mea ii place de el si mai sunt inca doua colege care il plac... Nu stiu daca ma va place vreodata sad