| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult dar el anul trecut m-a impins si mi-a rupt mana iar acum mi-e rusine sa vorbesc cu el caci lume ar crede ca sunt nebuna. Lui nu ii este rusine de mine si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| 23001 a răspuns:

Spune-i ca-l placi.Ei bine depinde ce varsta ai, dar in principiu nu ar trebui sa iti pese de ce zic altii, conteaza ce crezi uhhappy Spune-i ca-l placi... Poate te place si eltongue Funda?happy

| AnDaa23 a răspuns (pentru 23001):

Ce varsta ar trebui sa am? laughing

| 23001 a răspuns (pentru AnDaa23):

Totushi...cam ce varsta ar trebui sa aiba ca sa nu aiba mess?laughing))) Sau ca inca joaca metinlaughing))...

4 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Simplu.
Faci rost de id-ul lui de mess. Si ii spui pe mess. il intrebi daca si el te place [fara rusine] si poate o sa formati un cuplu dragut. thinking
Funda? puppy dog eyes

| AnDaa23 a răspuns (pentru horansgang):

Nu are mess joaca minecraft, mertin si din astea si nu are timp de facebook sau mess. happy