| avril_8866 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte tare si am aflat de la un coleg de-al meu care e prieten cu baiatul respectiv ca i-a spus lui ca ii place de mine.Acum eu nu stiu ce sa cred, pentru ca alte prietene de-ale mele spune ca ii place de o alta fata.In plus mi se pare ca se poarta altfel cu mine.Nu foarte diferit dar putin mai multbig grin
Cam ce pot sa cred? Sau cum sa fac sa fiu cu el? impreuna pentru ca eu chiar il plac big grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaLupan a răspuns:

Buna.

uite...stii,mai exista pe lumea asta si invidia fata de cineva.ca spre exemplu cum ar fi prietenii, caci nu se gasesc mereu prieteni devotati.Nu stiu ce prietene ai tu, ca poate si adevarul iti spun, nu stiu.
In orce caz, fii increzuta, si fa in asa mod ca la inceput sa fiti prieteni, mai apoi cu timpul totul se va schimba.
Ca la inceput vorbiti, pe teme interesante, pe net vb...

apoi sunt sigura ca el la urma urmei te va invita in oras...mai stiu eu tongue

In fine, iti urez succes.

pup

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Prietenele pot fi invidioase, mai ales daca tipul este dragutwinking. Eu zic sa iti iei inima in dinti si sa vorbesti cu el, sau macar da-i semne ca il placi.

| Albinuțăă a răspuns:

Te.ai gandit vreOdata ca prietenele tale sunt invidioase? s.ar putea sa spuna sa numai ca sa te duca in eroare. sau s.ar putea sa aiba dreptate.hee hee vorbeste si tu cu el daca te place.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine i-ai spune ce simti poate nai curaz acum dar daca o fata care il place ii spune inaintea ta si ies o data poate cine stie ce... uite nu vreau sa te descurajez dar spuneiodata trebuie daca te place...=LOVE stii la ce ma refer.