| Ch0c0lat3IDuIs3 a întrebat:

Imi place de un baiat mult, numai ca eu plec din tara peste 15 zile, si el m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si eu nu stiu ce sa-i spun.
Iam spus ca eu plec din tara numai ca el a spus ca nu il intereseaza numai sa fie cu mine, nu conteaza cat timp, si nu stiu ce raspuns sa-i dau
AJUTATI-MA VA ROG...scuze categoria.

1 răspuns:
| Ramonyk_4829 a răspuns:

Pai daca simti ceva pentru el ati putea fi impreuna, daca nu eu zic ca nu ar avea rost sa te indragostesti de el pana pleci si dupa aceea sa iti para raw ca ai plecat din tara.Acum tu decizi