| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si as vrea sa-i dau de inteles ca-l plac dar fara sa-i spun in fata. Ceva idei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Georgeeeeeeee a răspuns:

Uite,noua ne place sa auzim o fata spunaand"il iubesc" deci incearca asta pentru ca sigur esti timida:tu:"cum sa-i spun unui baiat ca-l iubesc?"el:"pai nu stiu, de cine este vorba?"tu:nu conteaza incerc cu tine(si ii spui iar el o ia ca pe o incercare apoi ii spui ca baiatului de care esti indragostita i-ai spus deja ca-l iubesti si apoi restul vine de la voi! SUCCES!

4 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Spune-i ca iti e simpatic, dragut, frumos etc. Daca nu-si da seama spune-i!
Bafta!

| Borsko a răspuns:

Ce mare e orgoliul.

| geocarul a răspuns:

Cerei numarul de tel mesu fb mai vorbiti si voi daca esti la acesi scoala cu el mai intreaba-l ce face lucruri din astea marunte si o sa inteleaga ca il olaci

| geocarul a răspuns (pentru geocarul):

Placi scuze de greseala