| Roccio a întrebat:

Imi place de un baiat, si cred ca si el ma place. Dar nu face nimic sa fim impreuna. Oare sa. l intreb eu? Da mi se pare aiurea totusi. Baiatul trebuie sa faca primul pas, nu? Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Poate şi el aşteaptă un răspuns de la tine.Ce te costă să porţi o discuţie mai serioasă cu el? Şi zic că nu este o regulă ca băiatul să facă primul pas.
Baftă!

| sw33taly a răspuns:

Pe cine ai omorat?

| sw33taly a răspuns:

Daca chiar nu ai rezisti farael atunci du-te s-lintreabdar sa fiti doar voi 2 pentru ca dacamai e cu un prieten se va da matcho si te va refuza.Si acum nu maie caacum 5 ani cand baietiiintrb fetele si chestii de astea.Majoritatea baietilor spun ca noi ar trebui sa facem primul pas.
Asa ca fa-ticuraj si intreaba-l, inter4 ochi dar asa veifi mult mai emotionata, asa ca ar fimai bine sa-i zici pe messhappy

Succes! fundita?happy

P.S.: nu incerca cea zis serban! Nu o sa mai ai nici o sansala el o sa zica ca esti o perversa sivrei sa ti-opunawinking. Succes din nou :*

| sw33taly a răspuns (pentru sw33taly):

♥Tu stiai ca atunci cand iti scapa numele persoanei iubite, acea persoana se ♥gandeste la tine? ♥Stiai ca atunci cand te priveste direct, te iubeste? ♥Stiai ca atunci cand te priveste mult nu poate trai fara tine? ♥Stiai ca daca se desparte de tine incet, o face pentru ca nu vrea sa te lase sa pleci? ♥

Am gasit asta sper sateajute impreuna cu ce am scris mai suswinking

| Emilia23 a răspuns:

Daca e un baiat de genul tau sigur te place, incearca sa te apropii de el daca iti doresti sa il cunosti mai bine, cere-i sa te conduca acasa de la scoala si toate astea, daca va accepta sigur iti vei da seama. Prin "condusul acasa de la liceu" pot spune ca am aflat despre o colega de-a mea anul acesta in doua luni cat nu am stiu despre ea intr-un an de zile. Apropiete cat mai mult de el si sa fiti doar voi doi, sau eventual un prieten de care sa nu va rusinati. Succes