| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! intrebare pentru fete! De ce fetele in general cand le place un baiat, adica le vezi cum te-ar manca din priviri si totusi nu fac primul pas sau nu incep o discutie? Asteapta ca baiatul sa faca primul pas, ce are daca fac ele? nu mi se pare o regula ca baiatul trebuie sa faca primul pas

Răspuns Câştigător
| Faster2010 a răspuns:

Asa-zisa timiditate laughing.
Ma rog, nu e neaparat o regula...dar oarecum tine de natura noastra, ca barbati sa cucerim...desi se mai intampla sa fim si cuceriti happy.

Dar banuiesc ca deseori fac asa, numai sa sa se convinga ca baiatul respectiv este atras de ea. happy

2 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Pai nu e o regula.dar De exemplu mie nu mi-ar place ca o fata sa ma intrebe daca as vrea sa fiu cu ialaughing adica e ceva barbatesc Sa atragi/seduci/o fatabig grin

| MariaMeow a răspuns:

Probabil sunt prea timide. Si ele stiu ca baietii de fel sunt mai tupeisti. happy