| kayura a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca si el ma place dupa felul cum se comporta.Suntem amandoi timizi. Ce sa fac in privinta asta?

4 răspunsuri:
| catalina_2916 a răspuns:

Km greu. dar eu te-as sfatui sa-i dai de inteles ca il placi, sa-i dai cate un sms in care sa-l intrebi ce mai face...sa-l intrebi dk are prietena.si asa poate isi va face si el curaj... el poate ink nu faace primul pas k nu stie dk il placi si u, poate se teme de un eventual refuz din partea ta...

| kh1ss a răspuns:

Fa`ti curaj si baga`te in seama tongue

| kayura explică:

Dar daca o sa ma considere enervanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehhh... nu esti singura cu situatii de astea. Eu zic sa faci ceva k nu cunva k el sa se uite dupa altcineva.