| Lyndsey a întrebat:

Ce face un baiat cand place o fata? Vreau cat mai multe gesturii(orice alte chestii)...Dar o fata cand place un baiat? Dar cand se plac amandoi si sunt timizi? Ms mult... funda pentru cel mai complez raspunskiss

Răspuns Câştigător
| i86e2 a răspuns:

Cand te place un baiat, se holbeaza ca boul la tine. Cand te place o fata, se holbeaza ca o mâță hămesită. happy

Nu am inteles vreodata de ce nu poate sa vina omul la tine si sa zica: bre, imi place moaca ta, hai la un suc. Nu vrei? Hai pa. tongue

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: