| loooouly a întrebat:

Suntem impreuna de aproape 2 luni, am ajuns sa il iubesc enorm de mult... dar s-a intamplat ceva ciudat, acum 3 zile si-a spart capul am fost foarte ingrijorata. a 2 zi s-a despartit de mine pentru simplul fapt ca cica l-as fi cicalit. A doua zi a venit la mine, m-a mangaiat pe cap si mi-a sp :Imi pare rau, apoi m-a sarutat. Eu nu am spus nimic, seara l-am intrebat daca a fost pe bune si a sp asa cu o voce blanda :am glumit. a doua zi l-am sunat sa-l intreb daca suntem impreuna si s-a enervat si mi-a sp auzi da u vrei sa-ti inchid telu. si m-am suparat, apoi a sp da u nu sti ce inseamna imi pare rau? ieri pe mess l-am intrebat ce face si i-am sp ca nu mai pot rezista asa...ca il iubesc enorm dar daca mai merge bine daca nu asta e ramanem prieteni. si a sp ca nu poate vb ca se joaca un joc si ca ma suna el mai incolo am asteptat cateva ore bune apoi pe la 10 l-am sunat si l-am intrebat ce face si a sp ca dormea atunci i-am cerut scuze pentru ca l-am sculat, parca eram mai fericita, pentru ca ii auzisem vocea. Noapte i-am trimis mesaje :ca il iubesc si ca as vrea sa fim ca la inceput, dar nu mi-a rasp, totusi era 3, 4, 5 dim (astea erau orele la care i-am trim sms-ul )de cand m-am sculat il tot sun dar are telul inchis. ce sa fac? credeti ca ne vom impaca? credeti ca ma iubeste? cand suntem impreuna ma tine imbrate imi saruta mana.pana sa se loveasca la cap nu imi vorbea urat la tel adica nu era respingator. oare totul va fi bine? va rog frumos sa imi raspundeti, parerea voastra conteaza! va multumesc!

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, e ciudat oarecum comportamentul lui, parca s-a lovit la cap din cauza ta, asa face...cine stie, poate nu este in apele lui, poate are ceva de se comporta asa, dar eu iti dau un sfat:nu il suna, nu il stresa, lasa-l in pace sa isi revina, daca te iubeste, te va cauta el, fi sigura.Doar el stie daca te iubeste sau nu, dar nu mi se pare totusi frumos sa se comporte asa cu tine, mai ales ca tu ii esti alaturi, doar el stie ce e in mintea lui; ai rabdare si nu fa greseala de a insista ca atunci el face pe indiferentul si face figuri, lasa-l o perioada, nu il suna, nu da niciun semn de viata sa vezi cum te cauta el pana la urma. DAca va trece o perioada de timp destul de lunga si el nu te cauta, atunci suna-l si intreaba-l concret daca vrea sau nu sa continuati relatia. Dar nu trebuie tu sa il tot cauti si sa te stresezi.
Iti spun eu ca mai bine fi indiferenta un timp sa vezi reactia lui, daca te va cauta inseamna ca te iubeste, daca nu atunci ia-ti gandul de la el, ca nu te iubeste.
Tu trebuie sa iti dai seama daca te iubeste sau nu dar nu asa se face...acorda-i timp de gandire!
FI sigura ca nu te va lasa daca te iubeste!

identitate
| identitate a răspuns:

O fata pe care o cunosc a dat cu capul de bordul masinii in urma unui accident. S-a schimbat total si era de nerecunoscut.Culmea e ca s-a schimbat in bine dar, din pacate pentru ea, dupa vreo luna si-a revenit complet.
Depinde si de cum si-a spart capul si ce i-ai spus (desi incearca sa ajute femeile sunt cicalitoare happy )E normal sa fie irascibil in perioada aceasta. O sa-si revina si el.

| Kidd ♡ a răspuns:

straight facestraight faceUrat din partea lui.Cred ca e mai bine sa nu il mai suni, sa astepti sa te sune el.Nu trebuia sa exagereze chiar asa tare si sa va despartitisad. Eu zic sa astepti sa te sune si sa vorbitiwinkinghappy.

| imyourdestiny2 a răspuns:

De acord cu no name

| englezuc a răspuns:

Bai frate! lasati toate tampeniile ca nu tine la ea, ca nu-i pasa, ca-i nesimtit! asa sunteti toate! asculta... tine la tine. dar gandeste-te! cum te-ai simtii sa iti trimita cineva sms-uri in toiul noptii, sa te sune continuu... il sufoci! lasa-l pe el sa vina la tine! prefate ca esti indiferenta! vrea sa fie singur, sa fie lasat in pace! poartate cu el exact ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic! bafta!

| no name_5407 a răspuns:

Sincer...nu ii pasa pasa de tine.nu fi suparata din cauza asta, is ogramda de baieti care chiar te merita si care nu te fac sa suferi.nici el nu stie ce e in capul lui, ba te iubeste, ba nu te iubeste... daca te iubeste cu adevarat te iubeste si la nervii si stie cum sa si controleze, nu daca pentru faptul ca s-a lovit al cap, sau altceva trebuie sa isi verse nervii pe tine.Ai putea sa il intrebi direct si pe un ton mai "nervos"hee hee ce vrea el de fapt, pentru ca tuh nu esti o jucarie care sa ii faci toate mofturile luibatting eyelashes? succes si nu fi dezamagita(nu e singurl baiat din lume)

| mirella_9425 a răspuns:

Inseamna ca s-a lovit rau la cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l o perioada. Se pare ca trece printr-o perioara naspa. Daca ii pasa de tine te va cauta dacă nu înseamnă ca nu te merita.
Bafta.

| ☻⊥ÃÐяٱąи☺Mẵ®ί∂η™♂╚» a răspuns:

Alege un alt baiat ca sunt multi in tarahee hee

| loooouly explică:

Va multumesc mult de tot pentru sfaturile voastre, iar u englezuc ai mare dreptate cam asa mi-a sp si el ...ca nu ii place sa fie cicalit