| Madutza_2726 a întrebat:

Imi place de un baiat si e diferenta de 2 ani intre noi.Se uita la mine si zambeste. O prietena mi-a zis ca la mine s euita in alt mod decat la restul fetelor. I-am zis ca-l plac indirect si el a zambit. L-am auzi vorbind cu cel mai bun prieten al lui despre mine. Zice ca eu si cu o fata suntem cele mai dragute si ne imbracam super.Cum sa procedez? ps:de curand am aflat ca s-a despartit de prietena lui.

2 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

Simplu
1)aflai nr de tel adresa de mess
2)vb cu el si invita-l undeva unde sa fiti singuri
3)spune'i ca'l placei si daca ar vrea sa fie cu tinetongue

funda! vezi ce usor elaughing

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Buna, pai cu dragostea asta e greu de inteles ceva. Unora chiar le este rusine sa le zica si la fel ca tine folosesc modul "indirect" unii. Mai ales cu iubitii astia, cand iti place de el ti-e frica asa parca ti-e teama sa nu rada cei din jur de tine si de aia numai zici la nimeni decat poate persoanele care te poti tu baza prieteni, familie etc mai degraba unora care te pot intelege. Stiu aceasta teama ca o sa rada colegii de tine etc, am trecut prin ea de aia te inteleg perfect la capitolul asta. Pai spune`i ce simti nu trebuie sa folosesti neaparat modul indirect cheama`l intr-o pauza sau cand ai tu timp fara sa stie nimeni daca chiar ti-e jena. Bafta