| Ahshhshshwhwingrif a întrebat:

Imi place de un baiat,si el nu ma cunoaste dar eu il cunosc, ne-am intalnit la un meci si de atunci imi place de el, l am gasit pe Instagram si nu stiu daca sa ii dau follow daca crede ca sunt disperata sau cum ii stiu eu numele ajutor!

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Disperata te-ai dovedi daca ii lasi vreo cateva zeci de mesaje, nu daca ii dai un simplu follow pe instagram.Stai linistita.

| Ahshhshshwhwingrif explică (pentru dullcat):

Acum ca i-am dat este cam o relaxare ca avem un stress ca daca cine stie ce o sa imi zica dar acum sunt okay! Multumesc pentru ajutor

| dullcat a răspuns (pentru Ahshhshshwhwingrif):

Super, bafta!

Cu placere.

| Xox0 a răspuns:

Da-i follow si poate te baga-n seama.

| Ahshhshshwhwingrif explică (pentru Xox0):

I am dat si nu a facut nimc.

| Ilovedinero a răspuns:

Frate, ce este un follow? Primesc cereri de prietenie pe contul privat pe putin 15 cereri pe zi, pe cel public sa nu mai spun cati followeri fac.Un follow nu inseamna absolut nimic.Si eu ti-ar spune sa fii curajoasa si sa icepi sa vorbesti cu el si etc.Nu ai nimic de pierdut.

| Ahshhshshwhwingrif explică (pentru Ilovedinero):

I am dat follow voi incerca sa ma bag inseamna dar inca nu mi-a dat back.

| Cavaler001 a răspuns:

Daca nu te baga.n seama poți s.o faci tuwinking
Eventual ii spui de meci happy